https://www.vistapeyzaj.com/wp-content/uploads/2020/05/izmir-rulo-cim.jpg
Gabion duvar nasıl yapılır?

Gabion istinat duvarı günümüzde yaygın olarak tercih edilen yapı unsurlarından biridir. Çelik taşıyıcı tel örgünün sepet şeklini alması ve içinin güçlü taş – kaya malzemeler ile doldurulmasıyla yapılmaktadır. Çeşitli boyutlarda üretilen gabion sepetler ile en iyi sonuçları almak mümkündür.

Günümüzde birçok yapıda tercih edilen gabion duvarlar, dayanıklılığı ile dikkat çeker. Yapımı ustalık ve deneyim gerektiren gabion duvar yapımı ve diğer pek çok konuda firmamızdan profesyonel destek alarak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Gabion duvar izmirGabion Duvar Nedir?
Gabion sepet veya gabion duvar, çift burgulu yüksek galvanizli kaplı tellerin kare veya dikdörtgen gibi geometrik şekilde örülmesi ile oluşan sepetlerin belirli oranda yüksek olanlarına verilen isimlerdir.

Çelik taşıyıcı tel örgünün sepet şeklini alması ve içinin çeşitli taş kaya parçaları gibi güçlü inşaat malzemeleri ile doldurulmasıyla oluşmaktadır. Diyaframlı ve diyaframsız kutular olarak çeşitli boyutlarda kullanılabilmektedir.

Gabion duvar maliyetleriGabion Duvar Maliyeti Ne Kadar?
Gabion duvar maliyeti birçok farklı değişkene göre belirlenmektedir. Her zaman en uygun fiyat avantajları ile her bütçeye uygun fiyat politikaları sunan firmamız, gabion duvar maliyetlerinde de müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Gabion duvar uygulaması ve diğer birçok yapı, peyzaj işlerinizde kurumsal firmamızdan destek alabilirsiniz. Gabion duvar yapımı için gerekli malzemeler ve uygulama seçenekleri ile profesyonel hizmet alabilirsiniz. En uygun fiyat avantajları ile firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir