https://www.vistapeyzaj.com/wp-content/uploads/2020/05/izmir-rulo-cim.jpg
İzmir Bahçe Bakımı

Uzun ömürlü çiçekler ile açık alanlarda verimli sonuçlar almak mümkündür. Bu kapsamda en çok tercih edilen bitkiler, günümüzde ev, işyerlerinin önü, kamusal alanlar ve parklarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Balkon ve teraslarda da dayanıklılıkları dikkat çeken çiçeklerin tercih edildiği görülmektedir. Bu kapsamda yer alan uzun ömürlü bahçe çiçekleri arasında ekinezya, ezan çiçeği ve kasımpatı öne çıkan çiçek türleri arasında yer alıyor.

En Uzun Ömürlü Çiçek Hangisi?
Yaz kış kurumayan bahçe çiçekleri ekildikleri alanlara kattığı hava sayesinde birçok yönden avantajlıdır. Peyzaj tasarımında sıklıkla tercih ettiğimiz bu özel çiçekler ile dış mekanları güzelleştirebilir ve en iyi sonuçları alabilirsiniz. En uzun ömürlü çiçek çeşitleri arasında gelincik, ezan çiçeği ve çan çiçeği en dikkat çeken çiçek türleri arasında yer almaktadır.

Dayanıklı Bahçe Çiçekleri Hangileri?
Kışa dayanıklı bahçe çiçekleri ile kış mevsiminde de dış mekanlarda güzel görünüm elde etmek isteyenler için en cazip seçenekleri sunmaktadır. Bu kapsamda tercih edilen çiçekler arasında dağ menekşesi ilk sırada sayılabilir. Buna ek olarak süs lahanası, kasım patı, nergis, krizantem, çuha gibi çiçekler de yaygın olarak tercih edilmektedir.

Uzun ömürlü bahçe çiçekleri arasından doğru tercihi yaparak tüm peyzaj alanlarında başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Firmamızdan uzman desteği alarak en dayanıklı bahçe bitkileri ve peyzaj işlerine dair kurumsal çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir