https://www.vistapeyzaj.com/wp-content/uploads/2020/05/vista-peyzaj-hakkimizda.jpg
Biz Kimiz

Vista Peyzaj

BİZ KİMİZ?

Peyzaj sektörüne bilinçli olarak etkili bir hizmet sunmak, sunduğumuz hizmetleri ise verimli olarak organize etmek ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına hizmet veren firmamız, teknolojinin inovatif detaylarını insiyatif alarak kendini sürekli geliştiren bir firmadır. Gelişen teknoloji ile ilerleyen sektörel detaylar ile birlikte kaçırılmaması gereken fırsatları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ayrıntılı, rahat, estetik ve inovatif yaklaşım ile oluşturulmuş bir çalışma işlemi için tek yapmanız gereken sitemiz üzerindeki iletişim numarasından bize ulaşmak. Kişisel sistemler ile geliştirdiğimiz özverili çalışmalar ve inovatif detaylara ilişkin ön plana çıkarılan tüm hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü çözümü ayağınıza kadar getirerek sizi memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Firmamız, otomatik sulama sistemleri, peyzaj bahçe bakımı, peyzaj projeleri, hazır ve rulo çim, havuz bakımı, gabion duvar gibi pek çok hizmeti ile oldukça yoğun bir çalışma sunmaktadır.

Bünyemizde bulunan 2 peyzaj mimarı, 2 peyzaj teknikeri, 1 inşaat teknikeri, 1 ziraat mühendisi ile birlikte saha bakım ekibimiz 10 kişilik bir kadrodan oluşmaktadır. Donanımlı araçlar ve eğitimli personeller ile İzmir’de kurulan ekip olarak amacımız tüm Türkiye’de yeşil alan oluşturmaktır.

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

  • Sektördeki gelişmeleri ve uygulamalarımızın alt yapısını oluşturduğu için teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek.
  • Kalite ile fiyat arasındaki dengeyi sağlayarak, uygun ve doğru hizmeti müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmek.
  • İş güvenliğine dikkat ederek çevre koşullarına uygun çalışma ortamları yaratarak en yüksek kalite standartlarında hareket edebilmek.

VİZYONUMUZ

  • Multidisipliner bir meslek dalı olan peyzaj sektörünün her dalında uzmanlaşmış,
  • Peyzaj tasarım ve uygulamalarında hizmet kalitesini önemseyerek ön plana koyan
  • Yaşam kalitesinin sürdürülebilirliğini baz alarak, doğanın korunmasını amaçlayan
  • Sektörde yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek inovatif bir anlayışı baz alan
  • Profesyonel ve eğitimli bir ekip ile pratik, yaratıcı ve sürdürülebilir çözümler sunan
  • Modern şehir hayatını, doğal hayatla birleştiren tasarımlar yapan sektörün önder firmalarından biri olarak yeşil alanı tüm Türkiye’ye yayan bir firma olmak
Vizyonumuz

Profesyonel Peyzaj Hizmeti İçin Bizi Arayın